Lodaer Img

Sandra Daniluk-Nowak

Neurologopeda z Katowic Sandra Daniluk-Nowak

Doświadczenie zawodowe

Właścicielka centrum terapii i rehabilitacji Źródło , i mama. Z miłości do ludzi, pasji do neurologopedii, pragnienia tworzenia – zdecydowała się na spontaniczny krok stworzenia miejsca, którego długo pielęgnowana wizja ma swoje odbicie w ŹRÓDLE.

W gabinecie współpracuje z dziećmi niepełnosprawnymi ruchowo, z niemowlętami i starszymi dziećmi z zaburzeniami jedzenia, dystrybucji napięcia mięśniowego, z wcześniakami, pacjentami ortodontycznymi, neurologicznymi i z pacjentami „wędzidełkowymi”.

Jest specjalistą miofunkcjonalnym, w trakcie kilkumodułowych szkoleń certyfikowanych metod: Padovan oraz Castillo Moralesa (RCM), w swojej praktyce wykorzystuje również inne liczne metody, między innymi: elektrostymulacji, kinesiotapingu, elementy refleksologii i wiele innych. Prywatnie uwielbia anatomię, poezję, muzykę, malarstwo, teatr, motoryzację, spacery i kontakt z drugim człowiekiem.

Ogromne pokłady empatii nakazują podążać z przekonaniem o możliwości sprawczości, pomocy – za pośrednictwem uśmiechu, zrozumienia i rehabilitacji. Najważniejsi są dla niej bliscy i dlatego tak dobrze rozumie konieczność rzetelnej pomocy innym. Jej największą motywacją i nauczycielem świata jest syn – dzieci rozumieją więcej analizując mniej.

  Zaproponuj termin wizyty

  Feedback

  Opinie moich pacjentów

  Dzięki Pani Sandrze u naszego syna zdiagnozowano nieprawidłowe wędzidełko, które zostało podcięte. Wcześniej ani lekarz, ani położna nie zwrócili uwagi, że problem z karmieniem piersią może wynikać nie z powodu braku pokarmu, a problemów właśnie z wędzidełkiem. Pani Sandra pokazała nam ćwiczenia, które wykonywaliśmy w domu i bardzo szybko zauważyliśmy poprawę.

  Image

  Dominika Gimza

  opinia google

  Leczenie jeszcze niezakończone ale postępy są, a cały proces przebiega bardzo profesjonalnie z dużym zaangażowaniem Pani Sandry. Cenię możliwość kontaktu i oceny postępów w trakcie, a nie tylko na wizytach. Polecam 🙂

  Image

  Arkadiusz Świergot

  Opinia google

  Regularnie przyjeżdżamy do Źródła z dwójką dzieci jeszcze za czasów gdy placówka mieściła się w Bytomiu, aktualnie znajduje się w Katowicach co jest akurat dla nas dużym udogodnieniem. Niezmiennie uważam, że jest to miejsce godne polecenia. Pani Sandra jest bardzo profesjonalną i doświadczoną neurologopedą. Poza profesjonalizmem, który odczuwa się podczas każdej wizyty, Pani Sandra to ciepła i bardzo empatyczna osoba przy której dzieci czują się bardzo swobodnie i bezpiecznie. Warto również wspomnieć o rewelacyjnym kontakcie pomiędzy spotkaniami, takie jakby dodatkowe konsultacje w formie wiadomości czy też filmików wysyłanych przez rodzica, gdy nurtują nas jakieś pytania (całkowicie za darmo bez ponoszenia dodatkowych kosztów!) Pani Sandra zawsze służy pomocą za co dziękujemy.

  Image

  Renata Stysz

  Opinia google

  Pani Sandra przeprowadza bardzo dokładny wywiad i na jego podstawie oraz zbadania małego pacjenta wyciąga wnioski. Poświęca małemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Polecone przez nią ćwiczenia umożliwiły utrzymanie karmienia piersią i znacząco poprawiły technikę ssania u dziecka. Serdecznie dziękuję za pomoc

  Image

  APA

  Opinia ZnanyLekarz