Lodaer Img

Joanna Szczotka

stomatolog Joanna Szczotka

Doświadczenie zawodowe

Specjalizuje się w pracy z maluszkami. Rozważa i bada związek funkcji obszaru ustno-twarzowego na funkcje związane z mową oraz poborem pokarmu, a także ich wpływ na zgryz.

Pani Doktor wykonuje zabiegi korekty wędzidełek języka u pacjentów w każdym wieku wciąż dbając o aktualizację swojej wiedzy i metodyki pracy szkoląc się u autorytetów tej dziedziny. Ideą jej pracy jest kompleksowa, zindywidualizowana opieka nad pacjentem i jego rodzicami.

  Zaproponuj termin wizyty

  Feedback

  Opinie moich pacjentów

  Do centrum (jeszcze wtedy w Bytomiu) trafiliśmy z polecenia gabinetu stomatologicznego przed podcięciem wędzidełka (tu polecamy dr Szczotkę, która od niedawna również przyjmuje w Źródle!).

  Image

  Weronika Semeniuk

  opinia google

  Bardzo polecam. Wspaniale podejście do dzieci. Podciecie wędzidełka u 3 miesięcznego malucha okazało się "nie takie straszne". Otrzymałam szczegółowy plan postępowania i pomimo pewnych komplikacji niezależnych od Pani chirurg mogłam liczyc na wsparcie po zabiegu.

  Image

  Agata

  Opinia ZnanyLekarz

  Dr Szczotka wykonała u mojego 11miesiecznego syna zabieg podcięcia wędzidełka języka. Zabieg trwał sekundy, za to wywiad i wyjaśnienia w pełni wyczerpujące. Cięcie wykonane perfekcyjnie. Dziękujemy i polecamy 🙂

  Image

  Magda Skutnik

  Opinia ZnanyLekarz

  Pani Doktor wykonywała zabieg plastyki języka u naszego 4- letniego synka. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i w komfortowych warunkach. Wszystko dokładnie wyjaśnione. Po zabiegu mieliśmy cały czas kontakt z Panią Doktor, nawet kilka razy dziennie. Wysyłaliśmy zdjęcia blizny. Pani Doktor dawała szczegółowe instrukcje co do masaży i ćwiczeń, nawet nagrywała filmiki instruktażowe. Wykazuje się niezwykłą empatią i troską wobec swoich małych pacjentów. Widać, że bardzo zależy jej nie tylko na samym zabiegu, ale także dalszej terapii, tak aby zabieg był skuteczny. Szczerze i z całego serca polecam:)

  Image

  Anna

  Opinia ZnanyLekarz