Lodaer Img

Iwona Chudzik

fizjoterapeuta pediatryczny iwona chudzik katowice

Doświadczenie zawodowe

Fizjoterapeuta pediatryczny, absolwentka AWF w Katowicach. Specjalizuje się w terapii neurorozwojowej niemowląt i dzieci stosując, i łącząc metody m.in. NDT-Bobath, PNF, Trójpłaszczyznową Terapię Manualną Stóp wg Zukunft-Huber, Terapię Czaszkowo-Krzyżową.

W swojej pracy dba o komfort pacjenta i rodzica, po to, aby osiągać jak najlepsze efekty terapeutyczne. Aktualnie jest asystentem na szkoleniach z zakresu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. W wolnym czasie gra w siatkówkę, podróżuje i słucha dobrej muzyki.

  Zaproponuj termin wizyty

  Feedback

  Opinie moich pacjentów

  Absolutnie fantastyczna fizjoterapeutka. Rehabilituje córkę od roku, dzięki jej pracy i zaangażowaniu mamy piękne efekty. Zawsze uśmiechnięta, rzeczowa z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam

  Image

  Mama Anieli

  opinia ZnanyLekarz

  Trafiłam z Synem do Pani Iwony z polecenia poloznej srodowiskowej. Nie mylila sie - Pani Iwona jest wspanialym Terapeuta! Profesionalna, kompetentna, zaangazowana, zawsze usmiechnieta i co najwazniejsze skuteczna:) moj Syn po prawie dwoch miesiacach hospitalizacji potrzebowal terapii jak najszybciej. Pani Iwona tak sie przejela nasza historia, ze pomimo przebywania na urlopie odwiedzila nas w domu i nauczyla przyjaznej pielegnacji. Jako jedyna zauwazyla, ze glowa w porownaniu do reszty ciala jest nieproporcjonalna.. tylu lekarzy ogladalo Syna i nikt nie zwrocil na to uwagi. Uczeszczamy na terapie od stycznia i widac efekty! Syn jak tylko widzi Pania Iwonke to sie usmiecha, wiec mysle, ze nie tylko ja jestem zadowolona z zajec 🙂 Polecam z calego serca !

  Image

  Klaudia G.

  Opinia ZnanyLekarz

  Pani Iwonka- anioł nie człowiek! Ogromna cierpliwość do małego pacjenta, konsekwencja i profesjonalizm. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, co widać- dzieci uwielbiają z Nią ćwiczyć. Pełna ciepła i empatii.

  Image

  Mama OiF

  Opinia ZnanyLekarz

  Pani Iwona ma przede wszystkim świetne podejście do dzieci i anielską cierpliwość! Tłumaczy ćwiczenia, jak je wykonywać oraz jak wpływają na prawidłowy rozwój dziecka. Systematyczne ćwiczenie z dzieckiem przynosi efekty, dziecko bazując na ćwiczeniach samodzielnie poznaje nowe możliwości. Pani Iwona ma ogromną wiedzę i z pełnym zaangażowaniem traktuje swoją pracę. Dziecko po czasie polubiło zajęcia, a ćwiczenia sprawiają mu już tylko radość! Polecam

  Image

  Gabryś

  Opinia ZnanyLekarz