Lodaer Img

Anna Brzóska

pediatra Anna Brzózka z Katowic

Doświadczenie zawodowe

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. W swoim gabinecie łączy praktykę pediatryczną z profesjonalnym poradnictwem żywieniowym.

Holistyczną opieką otacza mamy w okresie ciąży i karmienia piersią, dzieci w okresie rozszerzania diety, przedszkolaki i dzieci szkolne. Zajmuje się terapią trudności w karmieniu i jedzeniu. Pomaga rodzicom w modyfikacji żywienia dziecka w przypadku diety wegańskiej, alergii, nietolerancji pokarmowych, celiakii, insulinooporności, nadwagi, otyłości, niedoborów pokarmowych (np. niedokrwistości z niedoboru żelaza), zaburzeń ze strony przewodu pokarmowego (biegunki, zaparcia, refluks żołądkowo-przełykowy) oraz wyzwań rozwojowych [spektrum autyzmu, zespoły genetyczne].

Aktualizuje wiedzę uczestnicząc w konferencjach, warsztatach i szkoleniach pediatrycznych i dietetycznych. Konsultacja pediatryczno-żywieniowa – analiza problemu, oczekiwań, wywiad żywieniowy, pomiary wzrostu i masy ciała, badanie fizykalne, określenie celu i przebiegu współpracy, ustalenie indywidualnego procesu diagnostyczno-terapeutycznego, analiza wyników badań, do dyspozycji możliwość kontaktu w formie mailowej lub telefonicznej pomiędzy konsultacjami.

    Zaproponuj termin wizyty