Lodaer Img

Adriana Bytniewska

neurologopeda z Katowic Adriana Bytniewska

Doświadczenie zawodowe

Zajmuje się terapią logopedyczną dzieci z autyzmem, afazją, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, zaburzeniami komunikacji językowej oraz opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzi terapię wad wymowy oraz wdraża i prowadzi komunikację alternatywną.

Doświadczenie zawodowe rozszerza o pracę z najmłodszymi pacjentami.  Pracuje z noworodkami, niemowlętami, przejawiającymi trudności w karmieniu, przygotowaniem i opieką przed i po zabiegu frenotomii. 

Stara się, aby terapia była zindywidualizowana i odpowiadała na potrzeby dziecka oraz rodzica. Korzysta z elementów terapii manualnej, miofunkcjonalnej, metody krakowskiej, elektrostymulacji, kinesiotapingu.  Nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

  Zaproponuj termin wizyty

  Feedback

  Opinie moich pacjentów

  Pani Ada to wspaniała osoba z olbrzymim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Syn bardzo chętnie przychodzi na zajęcia, a co najważniejsze widać postępy w jego wymowie. Jest empatyczna, ciepła i bardzo kreatywna podczas wymyślania ciekawych zadań, żeby zachęcić dziecko do współpracy (co przy moim dziecku staje się nie lada wyzwaniem 😊). W razie pytań udziela wyczerpujących i rzeczowych odpowiedzi. Widać duże zaangażowanie zarówno podczas pracy z dzieckiem, jak również we współpracy z rodzicem. Pani Adzie również z całego dziękujemy.

  Image

  Renata Stysz

  opinia google

  Z całego serca polecam Panią Ade, która jest naszym neurologopedą. Od kiedy chodzimy na zajęcia, widzę dużą zmianę u mojego dziecka. Pani ma świetny kontakt z dziecmi i wie, jak sprawić, żeby terapia była bezstresowa. Zawsze ma czas, żeby wszystko wyjaśnić i pokazać, co możemy robić w domu, żeby pomóc naszemu dziecku. Dzięki temu czujemy się pewniej i widzimy, jak nasza pociecha robi postępy. To wspaniałe, że mamy taką pomoc i wsparcie. Dziękujemy!

  Image

  Beata Ku.

  Opinia google