Lodaer Img

Umów wizytę

Centrum Terapii Źrodło

ul. Ułańska 12, 40-887 Katowice
Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

  Zaproponuj termin wizyty

  Feedback

  Opinie naszych pacjentów

  Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza jak pani Sandra - z prawdziwego powołania, z ogromną wiedzą, mega kompetentna, a do tego mega mega sympatyczna, uśmiechnięta, taka po prostu ludzka. Aż miło jechać do niej na kontrolę 😀 Zaczęliśmy jeździć do niej z synem ponad miesiąc temu i w końcu zostaliśmy dobrze pokierowani co i jak mamy robić, i już jest poprawa jeśli ktoś się zastanawia, czy tu iść - proszę się nie zastanawiać, tylko dzwonić i się umówić 🙂 serdecznie polecam! 5/5, nie inaczej!

  Image

  Marlena Czekańska

  opinia gogle

  Pani Sandra na tyle zdobyła moje zaufanie, że diagnozowałam i leczyłam u p. Sandry dwojkę dzieci. P. Sandra jest bardzo szczegółowa; z łatwością zauważa problemy, gdzie inni specjaliści ich nie widzą. Pięknie przeprowadza przez proces terapii/leczenia, który oczywiście przebiega pomyślnie i z pozytywnymi skutkami. P. Sandra potrafi szczegółowo i cierpliwie tłumaczyć zalecenia/ćwiczenia, które należy wykonywać w domu i które naprawdę dają efekty.

  Image

  Sylwia Laukianis

  Opinia gogle

  Najlepsza poradnia w okolicy! Zespół który szeroko patrzy na dziecko i jego potrzeby. Serdecznie polecam usługi neurologopedę, terapeutki SI, fizjoterapeutki i psychodietetyka! Da się odczuć, że Panie że sobą współpracują, a rodzinna atmosfera sprawia, że chce się wracać. Serdecznie polecam 🙂

  Image

  POLGRAF Pieczątki

  Opinia gogle

  Bardzo polecam wizytę i konsultacje Pani Sandra cudowna osoba. Wyróżnia się tym, że patrzy na małego człowieka bardzo holistycznie, dzięki czemu diagnoza jest kompletna i trafna. Dostaliśmy wskazówki i rady, że działać trzeba na kilku płaszczyznach, dzięki czemu wiemy już, że do dalszej pracy musimy włączyć innych specjalistów. Podejście do dziecka jest ogromnie empatyczne co pomaga łatwiej nawiązać kontakt na linii dziecko-specjalista. Polecamy ogormnie !

  Image

  Dorota Wójcik

  Opinia google

  Do Pani Sandry trafiliśmy z 2 miesięczną córeczką, która od samego początku miała duże trudności związane z karmieniem piersią. Wcześniej oceniana była przez położną, pediatrę oraz CDL jednak dopiero Pani Sandra trafnie zdiagnozowała problem naszej córeczki. Ustaliła terapię dzięki której jesteśmy na coraz lepszej drodze aby go rozwiązać. Pani Sandra doradziła również wizytę u innych specjalistów, którzy mogą pomóc w rozwoju naszej córki za co serdecznie dziękujemy. Polecam Panią Sandrę, która jest świetnym specjalistą i dzięki stałemu, szybkiemu kontaktowi jesteśmy spokojni i zadowoleni.

  Image

  Mateusz Mrówka

  Opinia gogle

  Pani Sandra jest profesjonalistką na najwyższym poziomie ! Opiekuje się naszym 15 miesięcznym Antosiem od kilku miesięcy i z radością obserwujemy jego postępy. Pani Sandra nie ogranicza się do swojej wąskiej specjalizacji, ale szuka nietypowych rozwiązań, chętnie współpracując z fizjoterapeutą i osteopatą. Jest aktywną słuchaczką i niejednokrotnie nasza wizyta przekraczała wyznaczony czas jej trwania. W jej gabinecie czujemy się swobodnie i właściwie zaopiekowani. Szczerze polecamy !

  Image

  Andrzej Schneider

  Opinia gogle