Lodaer Img

O Nas

Fizjoterapia i neurologopedia w Katowicach

Centrum Terapii Źródło

Poradnia ŹRÓDŁO jest miejscem stworzonym dla dzieci oraz ich rodzin. Naszym celem jest znalezienie źródła trudności i poprowadzenie rodzica/ opiekuna przez proces terapeutyczny dla osiągania wspólnych celów. W centrum naszych działań jest mały – wielki człowiek, jego zdrowie i prawidłowy rozwój w poszanowaniu jego uczuć, godności oraz preferencji. W opiece nad małym pacjentem nie zapominamy o rodzicu/ opiekunie, który jest największym wsparciem i podporą dla naszego podopiecznego. Nasza placówka udziela pomocy w ramach zajęć indywidualnych, grupowych oraz turnusów rehabilitacyjnych. Prowadzimy również działalność proedukacyjną w formie szkoleń, warsztatów i superwizji. Rodzicom i opiekunom proponujemy grupy wsparcia. Ponadto udzielamy pomocy charytatywnej. 

Nasza wizja

W naszej placówce widzimy przyszłość, w której zapewniamy innowacyjne i najwyższej jakości usługi fizjoterapii, logopedii, neurologopedii, terapii integracji sensorycznej i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci. Nasza wizja obejmuje holistyczne podejście, wykorzystanie nowoczesnych i sprawdzonych terapii i stale rozwijający się zespół specjalistów, aby w pełni wspierać zdrowie i dobrostan naszych pacjentów. Dążymy do stania się liderem w województwie śląskim w dziedzinie terapii dziecięcych, zapewniając optymalne warunki leczenia, inspirując i kształtując pozytywne przemiany w życiu naszych podopiecznych.

Nasza misja

Nasza placówka dąży do zapewnienia kompleksowej i spersonalizowanej opieki medycznej dla dzieci, integrując nowoczesne podejście terapeutyczne w dziedzinach fizjoterapii, logopedii, neurologopedii oraz terapii integracji sensorycznej. Naszym celem jest poprawa jakości życia naszych pacjentów, wspieranie ich rozwoju i powrotu do pełnej aktywności. Stawiamy na wyszkolony personel, zintegrowane podejście terapeutyczne i pozytywną atmosferę, która zachęca do aktywności, zabawy i osiągania postępów. Poprzez edukację i zaangażowanie rodziny, dążymy do wszechstronnego dobrostanu dzieci, pomagając im osiągnąć pełen potencjał zdrowotny i rozwojowy.

Nasze centrum w liczbach

🏥 Nasz zespół składa się z 11 wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinach fizjoterapii, logopedii, neurologopedii, terapii integracji sensorycznej i rehabilitacji dla dzieci.
🌟 Od momentu założenia naszego centrum mieliśmy przyjemność pomagać ponad 1000 pacjentom w osiągnięciu lepszej jakości życia i zdrowia.
📚 Nasza pasja do nauki i doskonalenia umożliwia nam oferowanie aktualnych i skutecznycg podejść terapeutycznych, aby sprostać potrzebom naszych pacjentów

2000 +
Zadowolonych pacjentów
10 +
Doświadczonych specjalistów
500 +
Godzin szkoleń
Nasz Zespół

Poznaj naszych specjalistów

Neurologopeda z Katowic Sandra Daniluk-Nowak
Sandra Daniluk-Nowak
Neurologopedia
fizjoterapeuta pediatryczny iwona chudzik katowice
Iwona Chudzik
Fizjoterapia
stomatolog Joanna Szczotka
Joanna Szczotka
Stomatologia
pediatra Anna Brzózka z Katowic
Anna Brzóska
Pediatria
Matuszak Michał osteopata
Michał Matuszak
Osteopatia
neurologopeda z Katowic Adriana Bytniewska
Adriana Bytniewska
Neurologopeda
fizjoterapeuta z Katowic Iwona Wyspiańska
Iwona Wyspiańska
Fizjoterapia
Maja Chrobak-Płonka
Maja Chrobak-Płonka
Fizjoterapia